MANİSA SALİHLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsa Dilek´in Yılsonu Mesaji...

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsa Dilek´in Yılsonu Mesaji...

 

            Kıymetli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrenciler, Değerli Veliler.

  2017 – 2018 eğitim öğretim yılını sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir şekilde tamamlamış bulunmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Eğitim öğretim yılı süresince başarılı ve kaliteli bir yıl geçirmemizde katkı sağlayan öğretmenlerimize, okul yöneticilerimize ve saygıdeğer velilerimize teşekkür ediyorum.

  Salihli ilçesi olarak büyük bir eğitim ailesiyiz. İlçemizde 132 okul, 2342 öğretmen ve 27436 öğrencimizle karne heyecanımızı birlikte yaşadık. Büyük bir azim ve çalışma arzusu içerisinde hep daha iyi bir eğitim öğretim hizmeti sunma düşüncesi en temel prensibimizdir.

 Değerli Meslektaşlarım, Sizler toplumun öncüsü, geleceğin gönüllü mimarlarısınız. Bu kutsal mesleği sabırla ve büyük bir özveri ile yerine getirdiniz, emekleriniz için teşekkür ediyoruz. Birlikte yapacağımız daha çok işimiz var ve beklentileri boşa çıkarmayacağınıza da inanıyorum. Bu büyük fedakârlığı karşılıksız yapabilecek tek meslek öğretmenliktir.                 

 Kıymetli Veliler, eğitimde okul ve aile iç içe olmalı ki birlikte daha iyi neticeler alınabilsin. Bu işler de sizsiz olmaz.  Yanımızda olduğunuz ve yükümüzü paylaştığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

  Sevgili Öğrenciler, yıl içerisinde uzun ve yoğun çalışma temposu ile derslerinizde başarılı oldunuz. Tatili, dinlenmeyi hak ettiniz. Tatili dinlenme ve kendinizi geliştirme fırsatı olarak değerlendirin. Unutmayalım ki hayatımızdaki en değerli varlıklardan biri zamandır ve zamanımızı çok iyi değerlendirmeliyiz.

  Önümüzdeki günlerde lise son sınıf öğrencilerimizin gireceği ve hayatlarına yön verecek oldukları TYT ve AYT sınavlarında başarılar diliyorum.

 Karne sadece öğrencinin değil, okul idaresinin, öğretmenin, ailenin kısaca hepimizindir.  Hepimiz kendimizi sorumlu hissetmeli, eksikliklerimiz varsa el birliği ile tamamlamalıyız. Biraz özen ve kararlılıkla her zorluğun aşılacağına inanıyor ve sizlerden umutlu olduğumu tekrar belirtmek istiyorum. Karne günü vesilesi ile tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

 

 

                                                                                                                İsa DİLEK

                                                                                                      İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Şehitler Mah. Ferah Cad. Hükümet Konağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 45310 Salihli / MANİSA - 0 (236) 713 33 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.